• Ново
Ројалов Женски Обичен Кружен Врат Печатена Маица Со Кратки Ракави Маица Денот На Независноста
zoom_in

Ројалов Женски Обичен Кружен Врат Печатена Маица Со Кратки Ракави Маица Денот На Независноста

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 17,5 см/6,89" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 49см/19,29" Ракав : 18см/7,09" Должина : 69см/27,17"Големина : Л Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 19см/7.48" должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 51см/20.08" ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35"големина : ххл биста : 124см/48,82" рамо : 52см/20,47" ракав : 21см/8,27" должина : 74см/29,13"Информации За Производотможете да го носите за теретана, Работа, Јога итн.Метод на перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење опишете погоден за различна облека во многу прилики, секоја сезона.Стил : секојдневна Должина : Редовен Тип На Шема : Прилика За Печатење : Лежерна мека, еластична и дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Дебелина : Стандардно што ќе добиете : 1 х Женски Врвен Материјал : Памук,Полиестер, Спандексгендер : Женски врвовите со класичен дизајн на тркалезен врат, краток ракав, печатење со модни букви. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Моден Дизајн. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Им се допаѓа и на купувачите..