• Ново
Кошули Од Кокосово Дрво за Мажи 3д Печатени Мажи Хавајска Кошула плажа хл Летни Модни Блузи Со Кратки Ракави Маица Машка Блуза Камиса
zoom_in

Кошули Од Кокосово Дрво за Мажи 3д Печатени Мажи Хавајска Кошула плажа хл Летни Модни Блузи Со Кратки Ракави Маица Машка Блуза

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Обична хавајска машка кошула со копче е мека, светла и лесна, изработена од 100% полиестер. - Машката кошула на плажа има лабав крој, кратки ракави, страничен крој и широка јака. - Соодветните отпечатоци се погодни и за жени, момчиња, девојчиња и парови. - Машките кошули за плажа се дизајнирани специјално за плажи, острови, крстарења, кампување, базени, свадби на плажа, тропски или летни одмори. - Машката алоха кошула додава кул, грди, чудни, интересни, кубански, трендовски, ретро, бучни, господин, луди, ексцентрични, вулгарни или модерни забави во стилот ,achенски забави и карневали на Темата На Карибите на вашата забава на денот На Темата Алоха Хаваи, Празник На Ру, забава За Ноќта на Вештерките, забава со маскенбал, роденденска забава. - Овие машки тропски кошули се машки кошули со копчиња со кратки ракави, совршени подароци За Денот на Благодарноста за мажи, како и грди подароци За Божиќна кошула за татковци, синови, внуци, момчиња, браќа, сопрузи, семејство или пријатели. Определување на производот : -. Меки и лесни 100% полиестерски завеси, како што е свилата, во светли и живописни бои. Инструкции за одржување : циклус на миење раце/миење раце Со Ладна вода, не избелувајте, висат да се исушат,не се сушат, пеглајте на ниска температура( само обратната страна се пегла), не сушете чисти Кошули Од Кокосово Дрво За Мажи 3д Печатени Мажи Хавајска Кошула плажа xl Летни Модни Блузи Со Кратки Ракави Маица Човек Блуза Камиса.

Им се допаѓа и на купувачите..