• Ново
Машка Гордост Виножито Бела Маица Мала
zoom_in

Машка Гордост Виножито Бела Маица Мала

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа геј гордост кошула е совршена за славење на парадите на гордоста, или во текот на целата година! Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јаделе 9 Облека е врвен дизајнер за деца и возрасни облека. Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. МАИЦА ЗА ГОРДОСТ ЗА ВОЗРАСНИ : 7 јадеше 9 ново издание на кошули за гордост на Облеката. Прославете со совршена кошула!. ЗАБАВНИ КОШУЛИ СО ВИНОЖИТО : имаме соодветни кошули за целото ваше семејство и пријатели - деца и возрасни!. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Удобен, достапен начин за изразување. Без разлика дали купувате за пријатели, член на семејството или сакана личност, сигурно ќе им ставите насмевка на лицето оваа маичка за еднаквост. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. Сите ПРИЛИКИ : 7 јаделе 9 облека дизајни кошули за специјални настани, деца секојдневно носат, родендени, назад кон училиште, специјални прилики, празници, бебе туш подароци, Божиќ подароци и повеќе!.

Им се допаѓа и на купувачите..