• Ново
Машка Кошула Графичка Пејсли Класична Јака Секојдневна Облека За Облека Со Долги Ракави Моден Дизајнер Класичен
zoom_in

Машка Кошула Графичка Пејсли Класична Јака Секојдневна Облека За Облека Со Долги Ракави Моден Дизајнер Класичен

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Определување. €3 D ПЕЧАТЕНА КОШУЛА : . Креативни Печатени Обрасци, кратки или долги ракави,насекаде 3д дигитален принт,користејќи сублимација на боја,технологија која им овозможува НА 3Д кошулите лудо живописни. ®ВИСОК КВАЛИТЕТ : . Изненадувачки, ткаенината што дише, мека и ја отстранува влагата ве одржува суви и удобни во текот на секојдневниот живот и работа.Без никогаш избледување,пукање, лупење или лупење-висок квалитет. €ОБЛЕКА И ПРИЛИКИ : . Овие кошули се дизајнирани за сите возрасти, погодни за разни спортови и забава на плажа, како што се пливање, сурфање, пешачење, пикник, домашна облека, теретана, кампување, СКАРА итн. Фанки Подарок За Роденденско Момче, Момче, Дедо, Татко, Дедо, Сопруг, Брат,. Внук, Син, Семеен Пријател, Ова би бил Најдобриот Подарок. `+ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : . Лесно За Нега. Тоа може да биде миење раце или миење во машина ладно,држете се добро после миење.виси сува. ●ЗАБЕЛЕШКА : . Нашите кошули се направени Според Стандардната Големина На Мажите Во САД, ве Молиме внимателно погледнете ја нашата слика со големина. Повод : Отворено, Излегување, Секојдневен, Одмор, Улица. Стил : Дише, Мода, Дизајнер, Секојдневен. Совршени Подароци.

Им се допаѓа и на купувачите..