• Ново
Chaps Men's Graphic Crewneck Tee со кратки ракави
zoom_in

Chaps Men's Graphic Crewneck Tee со кратки ракави

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Викендот се јавува! Одговорете на тоа со оваа маица со кратки ракави со кратки ракави и облечете ја на вашиот начин-одличен начин за одење е слоевит под вашата омилена кошула со копче или како соло врв. Оваа кратка ракав е направена во удобна мешавина од памук со влага за да помогне да се олади и суво кога сте надвор и околу. Спарете го со chinos, шорцеви или фармерки и сите сте поставени! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; опуштени потпирачи; графички принт од предната страна; Технологија за влага за губење на влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Машка графичка екипаж маица од поглавја.

Им се допаѓа и на купувачите..