• Ново
Бомбај домашен ветре декоративен килим со повеќе области или тркач
zoom_in

Бомбај домашен ветре декоративен килим со повеќе области или тркач

DEN 1871.84

Износ
check Во продавницата.

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од колекцијата „Бриз“. Зајакнете го вашиот затворен/отворен простор со овој двостран килим. Секој килим има две комбинации на бои што треба да се изберат заради најсовремената позитивна/негативна техника на ткаење на бои. Рачно изработени во Индија со 100 проценти полиестер. Реверзибилен килим со рамни ткаенини. Единствена опција за боја на секоја страна на килим. Мека и поканувачка текстура. Материјал : 100 проценти полиестер. Рачно изработено. Геометриски. Отпорен на лизгање.

Им се допаѓа и на купувачите..