• Ново
Универзитет во Канзас 3 '5' килим
zoom_in

Универзитет во Канзас 3 '5' килим

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килиите на ултра плишани подрачја 3'x5 'нема да остават сомнеж за кого ќе се вкорени на ден на игра! Поддршката што не е на лизгање одржува килим. Направено од 32 унца најлон тепих, кој се чувствува одлично на нозе. Chromojet отпечатен во живописни вистински тимски бои. Чистењето е ветер, само редовно вакуум. Одлично за простории за игри и човечки пештери! 32 мл., 100% најлон лице. Поддршка на латекс на Дурагон за издржлив и подолг производ. Машина. Поддршка за не-лизгање за да се обезбеди стабилност. Вакуумот редовно и забележете чист. Chromojet-отпечатен во вистински тимски бои.

Им се допаѓа и на купувачите..