• Ново
LOMAKNOTI TERRACE TROPIC SEDVICK 8 '10' Геометриски затворен простор на отворено килим сино бело
zoom_in

LOMAKNOTI TERRACE TROPIC SEDVICK 8 '10' Геометриски затворен простор на отворено килим сино бело

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овој апстрактен, модерен килим на областа прави привлечен додаток на кој било простор, во кој има комбинација на заоблени и права линии кои создаваат чувство на длабочина и димензија. Чиста, јасни линии и разноврсна палета додаваат на визуелната привлечност на ова уникатно парче. Без разлика дали вашиот стил е минималистички, индустриски или нешто помеѓу нив, ова убаво ткаено покривање на подот ќе стане фокусна точка на вашиот украсен дом, избирајќи комплименти од импресионираните гости секој пат кога ќе зачекори во собата - и ќе сакате колку е лесно тоа да одржува. Секој килим е машина направена со најсовремени, компјутерски управувани разбои и е изградена за да трае. Слободно можете да го поставите овој кат што ги покрива предните и центарот во вашиот дом без страв од бледнее или боење - изненадувачки удобните полипропиленски предиво создаваат куп со низок профил кој е отпорен на дамки, одржува изглед и е лесно да се чисти. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советувате дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на машина за дожд направена со 100% полипропилен предиво . сина/бела геометриска шема што опфаќа 77,5 квадратни метри 0,28 во висина на купот. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советуваме дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на дожд. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно или да се испрскаат со градинарско црево. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 7'10 "x 9'10". LOMAKNOTI INDOOR или OUTODOR килими се совршен начин да го стилизирате вашиот дом.

Им се допаѓа и на купувачите..