• Ново
Многу loveубов од девојки без зборови, фустан за печатење на ракави со корсет и пинчо, големини 7-16
zoom_in

Многу loveубов од девојки без зборови, фустан за печатење на ракави со корсет и пинчо, големини 7-16

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа чипка до цветни печати многу loveубов со без зборови фустан со појавување на скрипција е мора да има. Има ракави ракави, квадратно деколте со трескање на шушкање по должината на чајот. Опремена со широк појас за да се заврши овој модерен изглед. Флетер ракав. Чипка тело. Цветен принт. Детали за руфла. Застани. Појас. Должина на коленото. 90% чипка - најлон, 10% спандекс. Миење на рацете.

Им се допаѓа и на купувачите..