• Ново
Многу loveубов од без зборови девојки цветни крепи фустан, големини 7-16
zoom_in

Многу loveубов од без зборови девојки цветни крепи фустан, големини 7-16

DEN 169.28

Износ
check Во продавницата.

Овој симпатичен фустан за вклопување и одблесокот е совршен за секоја пригода. Има кратки ракави со дупки, v деколте и странични џебови. Тркалезен врат. Краток ракав. Затворање на патент. Цветни. Должина на коленото.

Им се допаѓа и на купувачите..