• Ново
Девојки од слатка пеперутка пукаа со ракав за ракав, миди фустан, големини 4-16
zoom_in

Девојки од слатка пеперутка пукаа со ракав за ракав, миди фустан, големини 4-16

DEN 399.36

Износ
check Во продавницата.

Сладок стил за какво било излегување, таа ќе сака да се врти во овој измамен миди фустан од слатка пеперутка. Совршено шармантно со ракави за пифри и полите на шутли, овој лесен фустан од пулвер може да биде облечен со патентни балетски станови или да се облече со омилен пар патики од платно. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : квадратен врат. Затворање : пуловер. Ракави : Кратки ракави со мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Смешен врв; Руфл полите. Девојките пукаа со ракав од ракав миди фустан од слатка пеперутка.

Им се допаѓа и на купувачите..