• Ново
Фустан за трепет ракав за девојчиња за чудо нација, големини 4- & плус
zoom_in

Фустан за трепет ракав за девојчиња за чудо нација, големини 4- & плус

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

За извонреден изглед што е исто толку скапоцено и симпатично како и вашиот растечки гал, тоа е чудо фустан за трепет на ракав. Сензационално со патики или сандали, овој измамен фустан од тело е сигурен дека ќе стане главен дел во нејзината гардероба со топло време. Лесен и ветре, ова е дефинитивно фустан на сезоната. Исклучиво на. Материјал : 88% полиестер/12% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : смешен каросерија; сите ленти; наредени. Фултер за ракави на ракави за девојки од чудо нација.

Им се допаѓа и на купувачите..