• Ново
Фустан За Мали деца И Девојчиња Без Ракави Летна Прашка Фустан За Мали Деца Графички Принт Сарафан Детска Облека Розова 6 Години
zoom_in

Фустан За Мали деца И Девојчиња Без Ракави Летна Прашка Фустан За Мали Деца Графички Принт Сарафан Детска Облека Розова 6 Години

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина на Ракавот за Печатење : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни Поставување на екранот,Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е поголемо по големина, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Фустан Големина : Препорачана возраст : 6-12 Месеци Големина : 90 Половината : 54cm/21.26" Должина : 44cm/17.32"Препорачана возраст : 12-24 Месеци Големина : 100 Половината : 56cm/22.05" Должина : 48cm/18.90"Препорачана возраст : 2-3 Години Големина : 110 Половината : 58cm/22.83" Должина : 54cm/21.26"ПРЕПОРАЧАНА Возраст : 3-4 години големина : 120 Половината : 62см/24.41" должина : 57см/22.44"препорачана возраст : 4-5 години големина : 130 половината : 66см/25.98" должина : 63см/24.80"препорачана возраст : 5-6 години големина : 140 половината : 72см/28.35" должина : 71см/27.95"препорачана возраст : 6-7 ГОДИНИ ГОЛЕМИНА : 150 Половината : 76см/29.92" Должина : 72см/28.35" моден фустан - изработен со најслатки детали, таа ќе сака да се врти во овој фустан. ТКАЕНИНА-фустанот На оваа девојка е изработен од висококвалитетни и без хемикалии ткаенини без пилинг, добро изработени до шиење и совршени за летна облека. Крива НА ЗАТВОРАЊЕ-а-линија, светла боја, должина на миди, краток ракав што трепери, еластичен висок струк, лабаво вклопување, замавнување и проток. ДИЗАЈН-шарените дизајни прават вашата девојка да изгледа сончево, слатко, убаво и енергично. ЗАБЕЛЕШКИ-ве Молиме проверете ја табелата со големини пред купувањето. Препорачајте ја оваа машина за облекување измијте со торба за перење, не избелувајте и измијте го овој фустан пред да го носите.

Им се допаѓа и на купувачите..