• Ново
Justice Girls Print Pince Pocket Mairt, големини 5- & Plus
zoom_in

Justice Girls Print Pince Pocket Mairt, големини 5- & Plus

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Кога ја бара следното ниво кул- оваа маица за печатење џеб од правда ја проверува кутијата со забавни отпечатоци и цврст џеб на градите- совршена за нејзините омилени фармерки или хеланки! Стил на пуловер со вратот на екипажот. Кратки ракави. Печатење на сите; Цврст џеб на градите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Правда за печатење џебна маица за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Им се допаѓа и на купувачите..