• Ново
Цвет Убавина Светлина Илузија Фондација-Мока
zoom_in

Цвет Убавина Светлина Илузија Фондација-Мока

DEN 624.00

Износ
check Во продавницата.

Светлосната илузија е пробивна основа што го постигнува невозможното; ви обезбедува средно до градежно покривање за да ја измазните и совршените, додека ја пренесувате вашата кожа со најласкавата мека сјајност што може да се замисли. Сите со бестежинска, гола кожа се чувствуваат. Несовршеностите и нерамниот тон на кожата се намалуваат. Откриен е само беспрекорен, мазен и неверојатно природен тен. Светлосната илузија е пробивна основа што го постигнува невозможното; ви обезбедува средно до градежно покривање за да ја измазните и совршените, додека ја пренесувате вашата кожа со најласкавата мека сјајност што може да се замисли. Сите со бестежинска, гола кожа се чувствуваат. Несовршеностите и нерамниот тон на кожата се намалуваат. Откриен е само беспрекорен, мазен и неверојатно природен тен.

Им се допаѓа и на купувачите..