• Ново
Буодес Клиренс Двојно Пенкало За Сенки За Очи, Бисерна Светла Свилена Буба Сенка За Очи Пенкало Со Висок Сјај
zoom_in

Буодес Клиренс Двојно Пенкало За Сенки За Очи, Бисерна Светла Свилена Буба Сенка За Очи Пенкало Со Висок Сјај

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Пенкало Со Двојна Сенка За Очи, Бисерна Светла Свилена Буба Сенка За Очи Со Висок Сјај Пеноте : 1. Ве молиме погледнете го нашиот опис на производот или сликите пред да нарачате, што е количината и атрибутите на овој производ.2. Производот е изработен од висококвалитетни производи, еднократно и може да ви донесе прекрасно искуство.3. Тоа е најдобриот подарок за семејството, паровите, помфритот ,вашите љубовници или себе си.За Денот на Вљубените, роденден,годишнина,Ноќта на Вештерките,Црн петок,Денот на Благодарноста, Божиќ. Сенка за очи. Двојно Пенкало За Сенки За Очи, Бисерно Светло Свилена Буба Сенка За Очи Високо Сјајно Пенкало. Ноќта На Вештерките; Црн Петок;Денот На Благодарноста;Божиќ;Двојно;Око;Сенка;Пенкало,; Бисер;Светлина;Свилена Буба;Око;Сенка;Високо;Сјај;Пенкало. Двојно Пенкало За Сенки За Очи, Бисерна Светла Сенка За Очи Од Свилена Буба Висока Сјајна Карактеристика : Отпорна На Пот, долготраен развој на бојата, текстура и лесна за боење. Умерена мекост, свиленкаста текстура, фин прав и лесен за боење. бои, 12 бои за избор, покажуваат различна убавина!спецификација : Тип : Двојно завршено пенкало За сенки За очи пол : нема Пол Погоден За тип на кожа : било кој тип на кожа нето тежина : Вклучен е 19гпакет : 1*двојно завршено пенкало за сенки за очи. Здраво, купувач, производот се испраќа Од Кина, а времето за испорака е околу 9-15 дена. Можете да го анализирате времето за испорака пред да го купите, ако времето е премногу кратко, ве молиме купете внимателно, ви посакувам среќен шопинг!.

Им се допаѓа и на купувачите..