• Ново
Seachoice Кормило И Трим Табот Анода Со Ален Завртка, Алуминиум, R4AL, Големина 5 диа. 5 8
zoom_in

Seachoice Кормило И Трим Табот Анода Со Ален Завртка, Алуминиум, R4AL, Големина 5 диа. 5 8

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Алуминиум погоден за сол и соленкава вода. Висококвалитетни аноди без кадмиум; Поголема заштита од цинк; 2,5 Пати полесни од цинк; Кородира помалку од цинк; Идеален за алуминиумски трупови; Хардверот за Инсталација вклучуваше висококвалитетни аноди без кадмиум. Поголема заштита од цинк. 2,5 Пати полесен од цинкот. Кородира помалку од цинк. Идеален за алуминиумски трупови. Вклучен е хардвер за инсталација.

Им се допаѓа и на купувачите..