• Ново
Чапарал Брод Матри Акцент Налепница 14
zoom_in

Чапарал Брод Матри Акцент Налепница 14

DEN 834.40

Износ
check Во продавницата.

Брод дел број 7200595 е нов сет на матричен акцент налепници за 2013, Н20 18 Чапарал Чамци, дел број 14.00790 . Произведени од Шарплин, дел број 148241-02 .Изградена од винил од сино морско одделение, секоја од овие налепници се мери приближно 84 1/2" Л х 2 3/8" Ч во целина. Продадени како сет на (2).Спецификации : Производител На Чамци : Број На Чапарал Брод : 14.00790 Модел : 18 H20 Year : 2013part Производител : Sharplinepart Број : 148241-02материјал : Винил Боја На Морска Класа : Сина Завршница : Сјајни Вкупни Димензии : 84 1/2" L x 2 3/8" HSold како што се гледа на сликите. Клиентите ве молиме имајте предвид дека секој компјутер покажува бои поинаку. Сите мерења се приближни. Вклучен е прирачник за инструкции и инсталација. Хардверот не е вклучен.Едноставно излупете и нанесете на која било сува, чиста површина. Ве молиме оставете ја површината да се исуши најмалку 24 часа пред да нанесете налепници и/или шипки. Продадени како што се гледа во слики. Клиентите ве молиме имајте предвид дека секој компјутер покажува бои поинаку. Сите мерења се приближни. Прирачник за хардвер и инструкции / инсталација не е вклучен.

Им се допаѓа и на купувачите..