• Ново
Опрема Обред Производство во. Броатго Складирање Нето
zoom_in

Опрема Обред Производство во. Броатго Складирање Нето

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Платформа Обред 1210 Складирање Нето 52 Инчен w/ 8 Куки И Завртки продавница спасувачки јакни, облека, справи, итн.Ги спречува предметите да дуваат од вашиот брод. Мрежа За Складирање брод : Чувајте елеци за спасување, облека, справи и многу повеќе. Чува предмети од дува надвор од вас брод. Ширината се протега од 10" до 18".

Им се допаѓа и на купувачите..