• Ново
Уникатни Поволни Цени Памучна Крпа За Капење Абсорбента Памучна Крпа 27,56 х55, 12 Каки
zoom_in

Уникатни Поволни Цени Памучна Крпа За Капење Абсорбента Памучна Крпа 27,56 х55, 12 Каки

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : производот е сосема нов и добар квалитет. Нашите крпи се изработени од памук, мека ткаенина, нежни на допир, не се лесни за губење влакненца, силна апсорпција на вода, може да се користат со доверба. Со едноставен и класичен дизајн на моделот, така што повеќе не е монотоно. Употреба во повеќе сцени, не само ограничена на кујната во бањата, туку може да се користи и со плажа, базен. Тоа е добар помошник во животот и во движење! Ве молиме Запомнете : Крпи што се перат Во Машина. Ви препорачуваме да ги измиете во ладна вода пред првата употреба. Ве молиме дозволете малку мерење отстапување поради рачно мерење. Уникатни Поволни Цени 3 Парчиња Памучна Крпа За Капење Абсорбента Памучна Крпа 27,56"х55, 12" Име На Производот : Памучна крпа за Капење. Материјал : Памук. Количина : 3 Парчиња. Боја : Каки. Големина О : 70х140см / 27,56 "х55, 12"(Л*В). Големина Б : 35х75см / 13,78 "х29, 53"(Л*В). Големина Ц : 35х35см / 13,78 "х13, 78"(Л*В). Пакет Листа : 3 Парчиња Памучна Крпа За Капење.

Им се допаѓа и на купувачите..