• Ново
Модерни Теми 6-Парче Памук Брзо Сува Лента Возрасни Бања Пешкир Во Собата, Платина
zoom_in

Модерни Теми 6-Парче Памук Брзо Сува Лента Возрасни Бања Пешкир Во Собата, Платина

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Овие Елегантни Крпи Се Направени Од 100 Проценти Чешлан Памук. Секој Комплет Доаѓа Со Две Крпи За Капење, Две Крпи За Раце И Две Крпи За Перење. Со Прекрасни Бои За Избор, Секој Комплет Вклучува Цврста И Соодветна Крпа Со Ленти. Сигурно Ќе Најдете Комплет Што Го Истакнува Најдоброто Во Декорот На Вашата Бања. Функцијата За Брзо Сушење Овозможува Пешкирот Целосно Да Се Исуши Пред Следната Употреба. Машина За Перење. 6 Парче Во Собата, Брзо Сува,. Појавување На Цврсти И Ленти Во Собата. 100% Чешлан Памук. Машина За Перење. Вклучува : 2 Крпи за Капење (27" х 54"), 2 Крпи за Раце (16" х 28"), 2 Крпи за Перење (13" х 13"). Брзо Сушење. Цврст Модел.

Им се допаѓа и на купувачите..