• Ново
Федерален ЕВОЛУЗИОН Ул-Гума Со Високи Перформанси - 235 40Р 95Ј
zoom_in

Федерален ЕВОЛУЗИОН Ул-Гума Со Високи Перформанси - 235 40Р 95Ј

DEN 1184.00

Износ
check Во продавницата.

Гума со ултра високи перформанси, потоа Еволузион СЕНТ-1 е дизајнирана за употреба на купеа, седани за изведба и спортски автомобили и им нуди на возачите силни перформанси и удобност на влажни и суви патишта. Шарата е наменета за употреба во потопло време. Црн страничен ѕид. Изграден со напредно гумено соединение за влажно држење за да се оптимизира влечењето на влажни и суви патишта. Одговара : 2005-06 Акура Тл База 2007-08 Акура Тл Тип-С 2012-14 Мерцедес-Бенц Е350 4матик 2021-22 Хјундаи Елантра Н Линија 2012-14 Волво С60 Т6 Р-Дизајн 2014-22 Мерцедес-БЕНЦ КЛА250 4матик 2010-11 Мерцедес-Бенц Е350 база 2023 ХЈУНДАИ елантра Н Линија Крајна 2002-08 Ауди А4 Кватро Авант 1997-2002 мерцедес-бенц е320 база 2005-06 Понтијак Гто База 2005-09 Волво С60 Т5 2023 Акура Интегра Елита А-Спецификации 2009 ауди а4 кватро база 2009 Фолксваген Пасат Комфортлајн 2006-08 Ауди А4 Кабриолет 2006-07 ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ 3.6 2013 Фолксваген Цц Вр6 4моцион извршен 2006-13 Волво Ц70 Т5 2016 Волво С60 Т5 Натпис Платина 2015 Волво С60 Т6 Платина 2001-03 бмв 525и база 2004 Волво С60 Р и повеќе - додадете го вашето возило во Нашиот Додаток за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..