• Ново
Сеали женска облека за спиење велурна облека
zoom_in

Сеали женска облека за спиење велурна облека

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Завршниот допир на вашиот релаксирачки изглед. Оваа женска облека од Sealy е пријатна слој што е совршен за вашата колекција на дневнички години. Откријте и исклучете се во оваа опуштена облека што е направена во удобна ткаенина со мека велурна завршница и затворање на само-вратоврска за да се прилагоди за вистинското вклопување. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Прилагодлив појас за само-вратоврска. Ракави : Долго. Карактеристики : прикачен аспиратор со јака слична на шал; Велур финиш. Coberенска само-рода облека од Сеали.

Им се допаѓа и на купувачите..