• Ново
Космо стил од космополитска женска и женска плус ракав од ракав сатен долна облека, розова шампањ
zoom_in

Космо стил од космополитска женска и женска плус ракав од ракав сатен долна облека, розова шампањ

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Едноставно галење на кожата секоја вечер и бакнувајте ја секоја непријатност. Willе ја почувствувате чистата радост да спиете и да се карате со оваа облека. Се одликува со цветна чипка рака и задниот дизајн што додава женски допир на ова веќе секси парче. Feelе се чувствувате како чист луксуз! Cobенска облека за долна облека од стил на Космо. Материјал : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Кина. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. возрасна група : возрасна. Комплетот вклучува : сатенско тело и цветна чипка и ракави од мрежа, сатенски појас.

Им се допаѓа и на купувачите..