• Ново
Жена Ноќница Дозвола Женски Секојдневен Зимски Ленг Бањарка Цврста Домашна Облека Фустан Со Долги Ракави
zoom_in

Жена Ноќница Дозвола Женски Секојдневен Зимски Ленг Бањарка Цврста Домашна Облека Фустан Со Долги Ракави

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Женски Обичен Зимски Долг Бањарка Цврста Домашна Облека Фустан Со Долги Ракавипроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ✿Polyester1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.ПРАКТИЧНИ, НО УДОБНИ-Сега можете да се опуштите во топлина во студената зимска ноќ со вашиот близок.3.КОРИСНО-лесната, кадифена конструкција ќе ве натера да барате да ја облечете вашата кимоно наметка. Уживајте во релаксирачки ден лежејќи наоколу гледајќи ги игрите или само загрејте се кога ќе излезете од туш наутро.4.ЧУВАЈТЕ СЕ ПОКРИЕНИ-Сега не треба да се грижите дали вашата мека наметка ќе се лизне.Информации за производот : Сезона : Пролет,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Домашен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара точно на големината дебелина : Средно како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер Големина На Фустан Големина На Табелата : С САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09" Ракав : 32см/12.60" Должина : 86см/33.86"Големина : М Сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 Биста : 120см/47.24" Ракав : 33см/12.99" должина : 88см/34.65"Големина : Л Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 128см/50.39" ракав : 34см/13.39" Должина : 90см/35.43"Големина : Xl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 135см/53.15" ракав : 35см/13.78" должина : 92см/36.22" материјал : материјал мек и Дише,Ткаенината Е Толку МЕКА ЗА НОСЕЊЕ, ВЕ ПРАВИ УДОБНО во салонот и времето за Спиење. Материјалот за пижами поддржува машинско перење и миење раце. Стил : Изработен Со контрастни цевки, леви џебови на градите, изрез јака, извонредниот дизајн ве прави убави и елегантни, уживајте во вашето релаксирачко време. Карактеристики : Направете релаксирање што е можно поудобно. Комплетот пижами е погоден за сите сезони. Прилика : Погоден за секојдневно носење и лесен за совпаѓање. Удобно и погодно за лежење и спиење,забава со пижами,ден на девојчињата,невестинска облека за спиење,затворен простор, дневна соба, спална соба, хотел, вокација, патување и дневна облека за спиење. Широки апликации : пар широки панталони Во Јужна И Југоисточна Азија ноќна облека спиење или лежење,костум за спиење како подарок за девојка,сестра,сопруга и мајка.

Им се допаѓа и на купувачите..