• Ново
Летни Панталони Женски Секојдневни Печатени Јога Панталони Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони Контрола На Стомакот Хеланки на Дозвола
zoom_in

Летни Панталони Женски Секојдневни Печатени Јога Панталони Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони Контрола На Стомакот Хеланки

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Летни Панталони Женски Секојдневни Печатени Јога Панталони Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони Контрола На Стомакот Хеланки На Клиренсдобредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики на производот : ЛЕСНА НЕГА : Ослободете ги рацете. Можете безбедно да ги фрлите овие капри панталони за жени во машината за перење без да се грижите за деформација и намалување. ВИСОК СТРУК за КРАЈНА КОНТРОЛА на СТОМАКОТ : Нашите хеланки со висок струк за женска контрола на стомакот се неверојатен скротувач на стомакот. Меката ткаенина нуди контурирање и нежна компресија што го прегрнува вашиот стомак и се измазнува насекаде. Стилот со висок струк ги издолжува нозете и го слабее половината, создавајќи силуета од вашите соништа.СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ : женските капри панталони за лето се совршени за секоја сезона и за сите активности. Надвор Од Јогата, Тренингот, Фитнесот, Пилатесот, Трчањето или Вкрстеното Вклопување, овие панталони за слабеење може да се носат за опуштање низ куќата, пазарење или живеење активен животен стил. Спарете се со што било, од фустани до џемпери за да создадете изглед што ќе го покаже вашето чувство за мода.ПАМЕТНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ЗА ОДМОР : овие стилски и удобни женски хеланки прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник или божиќен подарок на брачниот другар.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневно, секојдневно како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Јога Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Колк : 88см/34.65" Должина : 98см/38.58 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 74см/29.13 "Колк : 94см/37.01" Должина : 100см/39.37 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 100см/39.37" Должина : 102см/40.16 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 86см/33.86 "Хип : 106см/41.73" Должина : 104см/40.94 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92cm/36.22 "Хип : 112cm/44.09 " Должина : 106cm/41.73" . Овие жени со јога панталони се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. Многу кул за носење, овие женски панталони ќе ви дадат сосема Нов Изглед. За да се чувствувате пријатно и пријатно, можете да ги носите овие капри хеланки дома или на работа. Овие лесни женски хеланки се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!.

Им се допаѓа и на купувачите..