• Ново
Женска Мешана Боја Печатени Истегнување Јога Панталони Танц Панталони Половината Хеланки Јутнсбел
zoom_in

Женска Мешана Боја Печатени Истегнување Јога Панталони Танц Панталони Половината Хеланки Јутнсбел

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Женски Печатени Во Мешана Боја Истегнување Јога Панталони Танц Панталони Половината Хеланки Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Достојни јога панталони, се движат нагоре 5.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! 6.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал За Теретана : Полиестерски Спандекс Тип На Шема : Чист Стил На боја : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Должина На Половината Колк Л 68см/26,77" 96см/37,80" 82см/32,28" Големина : Л Половината : 68см/26,77" Должина : 96см/37.80" колк : 82см/32.28" женски печатени во мешана боја истегнување јога Панталони танц панталони половината хеланки. Материјалот е лесен и дише, нема да направи да се чувствувате непријатно. Може Да се користи Како божиќен или Новогодишен подарок. Ова е многу популарен стил на Тикток. Поради влијанието на епидемијата, транспортот на стоки ќе биде одложен, ве молиме купете однапред.

Им се допаѓа и на купувачите..