• Ново
Фармерки за влечење на женските треска од рок и република
zoom_in

Фармерки за влечење на женските треска од рок и република

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Rock Bootcut нога. Подигање и отворање на нозете : Среден пораст; 17,5 ”отворање на нозете. Inseam : 30 ”краток инсејм; 32 ”среден инсејм; 34 ”долг инсејм. Затворање : Стилот на повлекување со Faux Fly; Скриена еластична за дополнителна удобност. Ockебови : Faux џебови во традиционален стил од 5 џеб. Карактеристики : Дизајн на тексас со удобност, истегнување и дополнително закрепнување. Femенски треска за влечење на фармерки од Rock & Republic.

Им се допаѓа и на купувачите..