• Ново
Leенски наследство на Llee® High Rise Boy Jean
zoom_in

Leенски наследство на Llee® High Rise Boy Jean

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвувајќи лабава и слабо исто како што сакате, редовното дечко на Lee® Heritage се вклопува во десното момче Jeanан доаѓа со чувство на чувство од првото носење. Се одликува со силуета со висок пораст, редовно вклопување низ бутот и права нога што се вклопува како што треба. Овие фармерки, исто така, доаѓаат со легендарните детали што ги знаете и ги сакате, вклучувајќи ги и џебовите од лопата со везот С-крива, брендиран хардвер и лепенка за лого. Најдобро од сè, тие ја добиваат нивната нијанса за потпишување со помош на боја за заштеда на вода што е полесна на планетата и лесна на очите. Висок пораст. Редовно вклопување. Права нога. Легендарните детали на Ли. 86% памук (20% рециклиран памук), 12% полиестер, 2% еластан. 27 "Inseam. Стил #112338208.

Им се допаѓа и на купувачите..