• Ново
Ајомет Долги Кардиган Џемпери За Женски Женски Екипаж Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Врвни Трендовски Тенок Фит Ребрести Плетени Пуловер Џемпер Блузи, С-ХХЛ
zoom_in

Ајомет Долги Кардиган Џемпери За Женски Женски Екипаж Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Врвни Трендовски Тенок Фит Ребрести

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Жени Мода Еднобојни Долги Лабави Плетени Џемпери Со Долги Ракави Еднобојни Дуксериова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!. Должина на кошулата : редовна. Должина на ракавот : Долг Ракав. Силуета : Лабава. Пол : Жени. Материјал : Густ Плетен Џемпер, Висококвалитетна Плетена Ткаенина, Секојдневни Удобни Пуловери. Дизајн : Преголемите Џемпери Имаат Врат, Долг Ракав За Капење,Високо-Ниска Линија На Полите, Асиметричен Раб, Обичен Стил На Трикотажа, Врвен Џемпер Од Туника За Да Ги Покажете Вашите Шармантни Облини. Појавување : Џемпер Со Долги Ракави Со Маица, Погоден За Жени Од Сите Форми И Висина,Погоден За Aut Зима И Пролет.Лесно Се Спарува Со Хеланки, Слаби Панталони, Фармерки, Чизми До Глуждот Или Чизми Високи До Бутовите За Шик Изглед!. Упатство За Перење : Ладно Миење Раце Recommended.Do Не Bleach.Do Не Железо. Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Детали Пред Купувањето Што Ги Даваме На Нашите Фотографии (Не На Амазон).Ако Помеѓу Големината, Изберете Големина Надолу За Стил На Вклопување, Изберете Големина Нагоре За Преголем Стил.

Им се допаѓа и на купувачите..