• Ново
Џијугала Кардиган Џемпери За Жени Топло Меко Плетено Џемпер Палта
zoom_in

Џијугала Кардиган Џемпери За Жени Топло Меко Плетено Џемпер Палта

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Џијугала Кардиган Џемпери За Жени Топло Меко Плетено Џемпер Палта Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони.Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат чувајте ги кардиганите на пријатни жени : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнина, Роденден, Денот На Благодарноста, Ноќта На Вештерките,Божиќни Јакни за жени,џемпери Од кардиган за жени,womenови,Женски Кардигани,кардиган за вратоврска,џемпери за фустани за жени,женски кардигани,женски џемпери,жени кардиганизација : С Биста : 150-156см/59.06-61,42" Ракав : 30см/11,81" Должина : 81см/31,89" Големина : М Биста : 154-160см/60,63-62,99" ракав : 30см/11,81" должина : 82см/32,28" големина : л биста : 158-164см/62,20-64,57" ракав : 31см/12.20" Должина : 83см/32.68" Големина : Xl Биста : 162-168см/63.78-66.14" ракав : 31см/12.20" должина : 84см/33.07" погодна сезона : зима,aut,есенска облека. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Женски кардигани : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ. Јакни за жени,кардиган џемпери за жени,womenот палто жени,Женски Кардигани,вратоврска кардиган,фустан џемпери за жени,женски кардигани,кардигани за жени,женски џемпери, женски кардиган. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Им се допаѓа и на купувачите..