• Ново
Женски Дуксери V - Вратот Долг Ракав Пуловер Копчето Надолу Bolorblock Дуксери Туника Врвови Со Врвка За Влечење
zoom_in

Женски Дуксери V - Вратот Долг Ракав Пуловер Копчето Надолу Bolorblock Дуксери Туника Врвови Со Врвка За Влечење

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Дополнително, аспираторот додава практичен и прилагодлив елемент на дизајнот.46 "Ракав : 77см/30.18 "Ракав : 79см/31.71" Должина : 66см/25. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Дали,Роденден, за работа,Клуб,домашен Одмор и многу повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..