• Ново
Без граници фустани за худи на јуниори
zoom_in

Без граници фустани за худи на јуниори

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Пријатна сезона во текот на целата година. Чувајте го вашиот изглед удобен, без да жртвувате сложеност во фустанот за качулки без граници. Достапно во разновидни отпечатоци за да одговараат на вашето расположение во секој стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Горенаведената должина на коленото. Прикачен аспиратор; Опремена силуета. Печатење на сите; влечење на аспираторот. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за худи за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..