• Ново
Дозвола Маица
zoom_in

Дозвола Маица

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Женски Летен Темперамент Печатена Маица Со Кратки Ракави Со Патент Со Патент со Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 85% Памук,15% Ленена Женска Модна Маица Со Кратки Ракави Лежерна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths4834100cm/39.37"12cm/4.72"60cm/23.62"70cm/27.56"M61036104cm/40.94"13.5 cm/5.31"61cm/24.02"71cm/27.95"L81238112cm/44.09"14.5 cm/5.71"62cm/24.41"73cm/28.74"XL101440120cm/47.24"15.5 cm/6.10"63cm/24.80"75cm/29.53"XXL121642128cm/50.39"16.5 cm/6.50"64cm/25.20"77cm/30.31"XXXL141844136cm/53.54"17.5 cm/6.89"65cm/25.59"78cm/30.71" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 12cm/4.72"Shoulder : 60cm/23.62"Length : 70cm/27.56"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 13.5 cm/5.31"Shoulder : 61cm/24.02"Length : 71cm/27.95"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 14.5 cm/5.71"Shoulder : 62cm/24.41"Length : 73cm/28.74"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 15.5 cm/6.10"Shoulder : 63cm/24.80"Length : 75cm/29.53"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 16.5 cm/6.50"Shoulder : 64cm/25.20"Length : 77cm/30.31"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 136cm/53.54"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Shoulder : 65cm/25.59"Length : 78cm/30.71" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 12см/4.72" лесна полиестерска памучна ткаенина, убава отпорност на абење и отпорност на брчки, траат подолго без пилинг. Класични Карактеристики На Стилот На Облекување, Направете Го Овој Секојдневен Фустан Погоден За Сите Прилики, Без Разлика На Свечена Или Секојдневна Или Забава Или Клупска Свадба Дури И Работа Или Канцеларија. Достапно во повеќе бои. Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. Внимание : Рачно перење И Перење Во Машина Препорачуваат, Висат Да Се Исушат. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.

Им се допаѓа и на купувачите..