• Ново
Единствени договори за цвеќиња на женска цветна кошула надолу на врвовите на блузата со мафта за мафија
zoom_in

Единствени договори за цвеќиња на женска цветна кошула надолу на врвовите на блузата со мафта за мафија

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Шик стилот за романтични ноќи на плажа е тука со цветната блуза на Рафл. Совршено да се спари оваа блуза со какви било фармерки, шорцеви или здолништа и лесно се спарува со која било облека. Повод : Погоден за летни денови, работа, датира или одмор. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 1/2 инчи, половината : 22 7/8 инчи, колк : 35 инчи) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите- - Girth на половината ширина на рамото - - 36 1/4 31 1/8 - - 13 5/8s 38 1/4 - - 33 1/8 14 1/8m - 40 1/8 35 - 14 5/8 L 43 1/4 38 1/4 15 1/2xl 46 1/2 41 3/8 16 1/4 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени договори за цвеќиња на цвеќиња на женските цвеќиња надолу на трепет на блузи со блузи од 97% полиестер, 3% спандекс. Увезен. Цветен образец. Лето. Редовно вклопување. Краток ракав. Машинско миење ладно со слични бои.

Им се допаѓа и на купувачите..