• Ново
Бесплатно склопување на женски блузонски блусон со кратки ракави
zoom_in

Бесплатно склопување на женски блузонски блусон со кратки ракави

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Вашиот метеж е облечен. Плетираниот блусон врвот од слободното склопување привлекува поголем интерес со секаде околу плетеките и убавите ракави за мафини. Безобразниот финиш се врти десно во вашата пролетна ротација, позајмувајќи вечен драпет над вашите шорцеви и слаби фармерки исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сите детали за плетенка. Плетиран блусон врв за жени од слободно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..