• Ново
Подобри домови и градини со кадифена облека, пакет, розова, заштеда на простор
zoom_in

Подобри домови и градини со кадифена облека, пакет, розова, заштеда на простор

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Нашите подобри домови и ултра тенки закачалки ќе помогнат да го организирате вашиот плакар и со стил и со функционалност. Овие закачани закачалки за костуми се дизајнирани за ефикасно одржување на вашата гардероба организирана со тенок, конструкција за заштеда на простор, помагајќи да се зголеми големината на вашиот плакар. Овие 30 пакувања розови, стадовите закачалки се меки на допир, не лизгање и ќе ви помогнат да ги одржувате облеките во место и нивната оригинална состојба и форма. Подобри домови и градини 30 нелипни ултра тенки закачалки вклучени во 1 пакет. Ефективни закачалки што не се лизгаат - надворешноста на текстура е совршена за одржување на облеката од подот на плакарот. Издржлив синтетички материјал со жичен врат и кука - се чувствува надворешен слој што не се лизга. Неутрална и деликатна бледа боја за шик и организиран изглед во вашиот плакар. Вклучува ситни вметнувања за да висат врвови на резервоарот, здолништата, панталоните, блузите и многу повеќе. Голема големина идеална за кошули, здолништа, врвови на резервоарот, џемпери и многу повеќе. Не -лизгање, тенок и заштеда на простор - може да се користи и за влажна и за сува облека.

Им се допаѓа и на купувачите..