• Ново
- Тип Нерѓосувачки Челик Облека Панталони Закачалки Плакарот За Чување Организатор За Панталони Фармерки Шамија Виси
zoom_in

- Тип Нерѓосувачки Челик Облека Панталони Закачалки Плакарот За Чување Организатор За Панталони Фармерки Шамија Виси

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Име на производ : 6 Слоеви Закачалка За Панталони Материјал На Решетката : 304 Нерѓосувачки челик + СТОМАЧНИ + Пссе : 33 х 30 х 17см / 13 х 11,8 х 6,7 инстил : Модерен минималистички карактеристики : складирање На Преклопување, заштеда на простор; нерѓосувачки челик, нечистотија и отпорност на абење; хоризонтална и вертикална може да се закачи, дизајн со двојна кука; силна носивост, силна и издржлива; изометриски дизајн, лесен за земете; Дизајн Што Не Се Лизга, Интимни Усеноти : 1. Поради разликата помеѓу поставките на светлината и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликите.2. Ве молиме дозволете мали отстапувања во мерењето поради рачни мерења.Список на делови : 1 х Решетка За Закачалки [6 Слоја Закачалка] во Споредба со традиционалните закачалки за панталони, оваа закачалка за панталони со 6 слоја вклучува два начина за употреба, секоја закачалка за држење најмалку 6 пара фармерки, панталони, хеланки, шалови или друга облека. Заштедете простор во вашиот плакар. [Вертикални и Хоризонтални Закачалки] закачалките за Панталони може да се користат хоризонтално или вертикално : повлечете надолу и користете вертикално за да заштедите многу хоризонтален простор или закачете ја облеката хоризонтално за да ја покажете облеката, можете да изберете како ќе ја закачите во зависност од вашиот плакар. [Дизајн што не Се Лизга] Овие закачалки се опремени со капаче што не се лизга на едниот крај за да спречат лизгање на панталоните, покрај тоа, крајот на секоја лента за закачалки е свртен нагоре за да спречи лизгање на облеката. Совет : силно препорачуваме да ја одржувате прачката избалансирана кога ставате облека за да избегнете навалување, движење од страна на страна или лизгање. [Издржлив] Изработен од нерѓосувачки челик 304, нашите закачалки за панталони се доволно силни за да ги држат вашите преголеми или тешки панталони. Површината на закачалката е мазна за да ја заштити облеката од гребнатини и набори. Чувајте ја облеката уредна и организирана без набори. [Применливи Предмети] прачката е доволно силна за да држи фустани, разноврсни здолништа, шалови, шалови, панталони, фармерки, панталони за истегнување, хеланки, каки во светла боја, вратоврски, ремени, крпи, додатоци и многу повеќе. Чувајте ја вашата спална соба организирана.

Им се допаѓа и на купувачите..