• Ново
Закачалка Куки Облека Конектор Куки Простор Заштеда Каскадни Закачалки Плакарот Организатор
zoom_in

Закачалка Куки Облека Конектор Куки Простор Заштеда Каскадни Закачалки Плакарот Организатор

DEN 206.24

Износ
check Во продавницата.

Закачалка Куки Облека Конектор Куки Простор Заштеда На Каскадни Закачалки Организатор На Плакарот (Бела) € Едноставен И Функционален Дизајн€ Мали И Цврсти, Издржливи, Не Лесно Деформирани, Тоа е Добар Додаток За Плакарот. Куките За Закачалки Се Вертикално Поврзуваат Една Закачалка Со Друга, Што Го Олеснува Организирањето и Усогласувањето На Вашата Облека, Може да Заштеди Најмалку 3 Пати Повеќе Од Просторот во Вашата Гардероба. Чувајте Го Плакарот Уреден и Уреден и Држете Повеќе Облека. Можете Да Направите Простор Во Плакарот За Повеќе, А Гардеробата ќе Стане Почиста и Поуредна. ●Добро Помошник За Складирање на плакарот Е Планерот Во Вашата Гардероба, Мини, Но Тежок, Секоја Кука За Конектор За Закачалки За Облека Е Приближно 2,16 х 0,78 Инчи. Можете Да Ги Користите Овие Куки За Приклучок За Закачалки За Плакари За Да Организирате Маици, Панталони и Костуми Со Различна Боја, Преголеми за Да Заштедите Простор во Плакарот. Може Да се Користи и За Закачување Панталони, Џемпер, Чанти, Фармерки, Шалови, Вратоврски, Ремени или Други Додатоци. Со Куки За Конектор За Облека, Можете Да Направите Вашата Облека да биде Поставена Со Уреден Аранжман. €Широк Спектар На Апликации Овие Куки За Конектор За Закачалки За Облека Може да се Користат Во Повеќето Стандардни Закачалки, како Што Се Дрвени Закачалки За Костуми, Кадифени Закачалки, Куки За Закачалки За Облека за Закачување Облека, Куки За Организатор На Плакарот За Закачалки Итн. Со Овој Вид Куки За Заштеда На Простор Во Плакарот, Лесно Можете Да ја Пронајдете Вашата Омилена Облека и Да Заштедите Многу време Поблиску. ●Удобен, Но Тежок, Куките За Закачалки За Облека се Стабилни и Цврсти, Лесни за Употреба,задебелен Материјал, Силна Носивост, Можат Цврсто Да Држат Тешка и Гломазна Облека. Не Е лесно Да Се Деформира И Има Добра Рамнотежа. Каскадни Куки Продолжувач Клипови Се Многу Корисни во Реорганизација на Тесен Гардероба, како Што Дом Гардероба, Стан Гардероби, Облека Продавница гардероби. ако Имате Мала Гардероба, Но Многу Облека, Тие Се Совршено Решение за вас. ●Премиум Материјал●Овие Закачалки За Облека За Куки За Конектори се Изработени од Висококвалитетен Пластичен Материјал, Со Цврста Структура, Мазни Рабови, Не Се Лесни за Кршење, Еколошки, нетоксични и Невкусни, Без Бруси или Остри Рабови. Каскадни Пластични Штедач.

Им се допаѓа и на купувачите..