• Ново
Диск 32gb Палецот Диск U Диск Компјутерски Додатоци Со Бравата Прстен
zoom_in

Диск 32gb Палецот Диск U Диск Компјутерски Додатоци Со Бравата Прстен

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Опис. Преносливиот УСБ-уред е удобен и. практични, со одлична текстура и можат да ви служат долго време без. лесно се оштетува. Исклучителната изработка може да ви служи добро без. лесно кршење. Ова е многу практичен пренослив USB диск. Карактеристики. - Материјал : пластика. - Копче за нонслип, телескопска заштита,. лесно се крие USB портата внатре за подобра заштита. - Погоден за складирање на дигитални податоци,. пренесување и споделување, се однесуваат на складирање на податоци на музика, филмови, фотографии, дизајни,. итн. - Приклучок и игра, широко компатибилен со. компјутер, автомобил стерео, паметни ТВ и други мејнстрим електроника. - Забелешка : кога тоа не е потребно, ве молиме направете. не директно приклучете го или исклучете го, отстранете ЈА USB безбедно пред да ја извлечете. U диск, во спротивно тоа ќе влијае на работниот век На U дискот. - Тоа е произведено со професионални. технологија за обезбедување на производот и може да работи долго време. Копче за нонслип, телескопска заштита, лесно се крие USB порта внатре за подобра заштита. Погоден за складирање, пренесување и споделување на дигитални податоци, се однесува на складирање на податоци на музика, филмови, фотографии, дизајни итн. Приклучок и игра, широко компатибилен со компјутер, стерео за автомобили, паметна ТЕЛЕВИЗИЈА и друга мејнстрим електроника. Забелешка : кога не е потребно, ве молиме не го вклучувајте или исклучувајте директно, отстранете ГО USB безбедно пред да го извлечете U дискот, во спротивно тоа ќе влијае на работниот век на U дискот. Таа е произведена со професионална технологија за да се обезбеди производот и може да работи долго време.

Им се допаѓа и на купувачите..