• Ново
Без граници џемпер од прстен на Јуниорс
zoom_in

Без граници џемпер од прстен на Јуниорс

DEN 287.68

Износ
check Во продавницата.

Тотално нејасен и тотално трендовски. Loveе го сакате овој кадифено мек џемпер од без граници. Акцентот на о-прстен додава неочекуван допир. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Детали за о-прстен. Машина за перење. Увезени. Нејасен џемпер од прстен за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..