• Ново
Без граници за печатење на јуниори за печатење на кардиган
zoom_in

Без граници за печатење на јуниори за печатење на кардиган

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Лесно е да додадете малку талент во вашиот стил кога ќе слорите без кардиган за печатење на границите. Подолгата должина на дастер помага да се додаде драмата на овој џемпер што привлекува очи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Дизајн на отворено. Две предни џебови. Сеопфатна шема; Супер-меко чувство. 100% памук. Увезени. Печатете го Duster Cardigan за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..