• Ново
Современи рефлексии во спалната соба меки допир врежани удобни постави целосна кралица 92x96 & 20x26 Шамс Пруна
zoom_in

Современи рефлексии во спалната соба меки допир врежани удобни постави целосна кралица 92x96 & 20x26 Шамс Пруна

DEN 923.84

Износ
check Во продавницата.

Компјутер сет изработен од прекрасна трајна 3Д втиснување на оваа луксузна ткаенина од микрофибер од 135 GSM. Се третира со антимикробријален третман базиран на сребро, што спречува да се приложат бактериите на навои. Исто така, се третира со управување со влага од 3М што шири влага и му овозможува да испари, одржувајќи ве пријатно ноќе. Третманот за ослободување на дамката го олеснува печење и да го одржува вашиот утешител чист. Исполнето со полиестерско-јадро-јадра на гел-инфузија од Nusoft (TM), кој нема да се повлече или да се повлече од рабовите, дури и по многу миење. Сет содржи Comforter Plus 2 Shating Shams, освен близнак има само 1 срам. Убава трајно 3Д врежана луксузна ткаенина која е отпорна на брчки . третирана со 3М управување со влага и третман на ослободување на дамки, и сребрена антимикробријална завршница за да се спречи бактериите да се приложат на навои . nusoft and капење е инфузија на гел и ја регулира вашата температура на спиењето, чувањето Вашата микро клима удобна во текот на целата ноќ.

Им се допаѓа и на купувачите..