• Ново
Серта едноставно чисти цврсти плетени 3-парчиња удобни сет, целосна кралица
zoom_in

Серта едноставно чисти цврсти плетени 3-парчиња удобни сет, целосна кралица

DEN 471.84

Износ
check Во продавницата.

Безбедно. Удобно. Стилски. Чиста. Лесно. Останете пријатно, топло и безбедно и направете го сето тоа во стил со Сета, едноставно чисти плетени комплети. Совршено за секојдневна употреба во која било просторија, на каучот, или на патот, и натоварен полн со посебни карактеристики, вклучувајќи ги и анти-микробните и дамките отпорни на третмани, помагајќи да го одржувате креветот свеж и мириса чист во текот на целата година, овие долго- Трајните комплети на удобност се задолжителни за секоја спална соба. Комплетите, комплетите на кралицата и кралот и кралот 3, вклучуваат утешител и 2 перници Шамс, сет близнаци/близнаци XL вклучува утешен и 1 перница срам. Антимикробно третирано за да се спречи растот на бактериите и другите микроби што предизвикуваат. Ултра-мек. Отпорен на дамки. Отпорен на брчки. Координира со другите Serta едноставно чисти производи, вклучувајќи чаршафи, дувчиња и комплети за кревет-во-торба. 100% полиестер. Лесна грижа - Машинско миење ладно, суво суво ниско. Направено во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..