• Ново
Pow Боја Во Прав Тен
zoom_in

Pow Боја Во Прав Тен

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

It Бојата ќе обои памук, лен, свила, волна, рами, вискоза, најлон, дрво, хартија, некои мешавини од пластика и ткаенина кои не содржат повеќе од 35% полиестер подмладување на старата облека; променете ја бојата на облеката и додатоците, координирајте го декорот на домот; скријте несреќи при перење и многу повеќе; Користете plastic со пластична кофа за машина за перење, мијалник од нерѓосувачки челик или тенџере.

Им се допаѓа и на купувачите..