• Ново
Креирај Основи Врвка Ранец Боја Вратоврска Боја Комплет
zoom_in

Креирај Основи Врвка Ранец Боја Вратоврска Боја Комплет

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Шарени забава започнува Со Создаде Основите Вратоврска боја. Овој Забавен Пакет со 8 Бои е одличен за сите возрасти и прави одличен подарок! Бојата за вратоврска лесна за употреба доаѓа во шишиња без неред, за да можете да го прескокнете чекорот од сода пепел и само да додадете вода, да се тресете и да нанесете задебелена, трајна боја што трае измијте по миењето. Креирај Основи Врвка Ранец 8 Боја Вратоврска Боја Комплет, Виножито Бои : Комплет вклучува 8 шишиња на боја и материјали во еднократно бонус ранец. Само додадете вода во шишињата за боја без неред за мешање; боите може да се применуваат директно од шишиња. Боите најдобро функционираат со 100% ткаенини од природни влакна како памук, вискоза и волна. Боите се трајни и безбедни за машинско перење; БЕЛЕШКИТЕ ќе изгледаат потемни на влажната ткаенина пред миењето и природно ќе се осветлат по перењето. Бројот на проекти ќе варира во зависност од големината на облеката и количината на користена боја.

Им се допаѓа и на купувачите..