• Ново
Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн
zoom_in

Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 8мм рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн : овој уникатен келтски венчален прстен е издржлив.

Им се допаѓа и на купувачите..