• Ново
Стерлинг Сребрена Бела Слатководна Култура 3-Бисер Цз Пост Обетки
zoom_in

Стерлинг Сребрена Бела Слатководна Култура 3-Бисер Цз Пост Обетки

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Стерлинг Сребрена Родиум Позлатени Јасно ЦЗ И Три 5-6мм Бела Слатководни Култивирани Бисер Кластер Пост Обетки Должина : 11 Мм Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Полиран Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камен Тип_2 : Бисерна Боја_1 : Боја На Белиот Камен_2 : Количина На Белиот Камен_1 : 6стоун Количество_2 : 6 Должина На предметот : 11 Mmplating : Rhodiumfeature : Цврст Процес На Производство : Леано Материјал : Примарно : Стерлинг Сребрена комплетност : комплетна (Вклучени Се Сите Камења)Форма На Камен_1 : ОБЛИК На кружен камен_2 : Големина На Копче_2 : 5 До 6стоун Третман_1 : Третман На Синтетички Камен_2 : Белење Тежина U/M : Gmwidth од точка : 11 Mmproduct Тип : Накит Тип Накит : Обеткипродадени По Единица : Пароброд : Женскиматеријал : примарна боја : Затворање На Белата Обетка : ТИП На Пост И Туркање НАЗАД : Боја На Копче : Сребрен Тон Тип На Бисер_2 : Метод На Создавање Слатководен Камен_1 : создавање Синтетички камен метод_2 : КУЛТУРЕН Тип На Грб : Триење Прилагодените Предмети не Можат Да Се Вратат Сребро, Полиран, Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Цз, Слатководен културен бисер.

Им се допаѓа и на купувачите..