• Ново
Игри на Бафало - Цртан свет - Гаража на Сем - сложувалка
zoom_in

Игри на Бафало - Цртан свет - Гаража на Сем - сложувалка

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Откријте се со семејството и пријателите со преземање на овој свет на цртани филмови 1000 парчиња „Гаража на Сем“ од Бафало. Идеален предизвик за момчиња и девојчиња, работат заедно за да го комплетирате сложувалката по парче. Сликата е отпечаток на разнобојна и хаотична сцена во зафатената работилница на механичарот. Опуштено и забавно, но со стимулативен раб, загатката за гаража на Сем е совршена активност за окупирање на дождливо попладне дома со возрасни и деца на возраст од 14 и повеќе години. Светската слика на цртаниот филм од Бафало има разнобојна и зафатена сцена во рамките на работилницата на механичарот на 1000 парчиња - совршен семеен предизвик! Опуштената и забавна активност е одлична за дождливите денови дома. Тестирајте ги вашите вештини за решавање проблеми и заострете ги вашите когнитивни способности. Направено со 100% рециклирана табла. Мерки 26,75 in. X 19,75 in. (68 cm x 50 cm) кога се целосно собрани. Идеално одговара на возрасни и деца 14 години и повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..