• Ново
Кра-З-Арт Кодак Пука Со Балони Возрасни Сложувалка
zoom_in

Кра-З-Арт Кодак Пука Со Балони Возрасни Сложувалка

DEN 560.00

Износ
check Во продавницата.

Кра-З-Арт Кодак Сложувалка Од 1000 Парчиња-Ги Предизвикува сите Од Почетници до Стручни Загатки. Сликата На Балони Со Топол Воздух отсекогаш била популарна и продолжува да биде една од нашите омилени загатки. Искусете ги побогатите, повистинити бои на премиум загатките Кодак сега достапни Од сложувалката Cra-Z-Art. 1000 парчиња со целосно испреплетени парчиња и отпечатени На Европската Сина Табла. Кодак Премиум Загатки се познати по нивните светли бои и висок квалитет. Загатки соодветни за возраст од 10 до возрасни. Кра-З-Арт Кодак 1000 Парче Пука Со Балони Возрасни Сложувалка. Побогати, вистински бои На загатки Кодак. Почетник На Стручни, Машки и Женски Загатки. Светли бои и висок квалитет. Опуштете се и де-стрес со градење на сопствена загатка. 1000 парче, испреплетени парчиња загатка.

Им се допаѓа и на купувачите..